Providing you the best range of dr.fixit 543 pidiseal polysulphide sealant 32 kg, dr fixit 543 polysulphide sealant and dr fixit polysulphide sealant with effective & timely delivery.
₹ 309 / Kg Get Latest Price
| Packaging Size | 32 kg |
| Form of Chemical | Liquid |
| Brand | Dr Fixit |
| Category | Waterproofing Admixture |
| Application Industry | Jointing |
| Surface Of Application | Ceramic |
Minimum order quantity: 20 Kg
₹ 313 / Kg Get Latest Price
| Packaging Size | 1 kg |
| Brand | Dr Fixit |
| Application Industry | Caulking |
| Surface Of Application | Ceramic |
| Packaging Type | Bucket |
₹ 500 / Kg Get Latest Price
| Packaging Size | 5 kg |
| Brand | Dr Fixit |
| Application Industry | Caulking |
| Surface Of Application | Ceramic |
| Packaging Type | HDPE Barrel |
Nafees (Proprietor)
Nafees Nazz Construction
Avadh Enclave, KH No-81 8 Kha,103, Hardoi Road, Dubagga
Lucknow - 226001, Uttar Pradesh, India